Gabinet: 
44-102 Gliwice ul. Witkiewicza 75  |  500 701 500

Dentysta Gliwice lek. dent. Marcin Krufczyk

Twój uśmiech w dobrych rękach
Umów wizytę
Wystarczy kilka kliknięć aby umówić się na wizytę!
Wybierz wolny termin
Podaj swoje dane
Potwierdż rezerwację kodem SMS
Poniedziałek
-
Wtorek
-
Środa
-
Czwartek
-
Piątek
-
Chcesz anulować błędnie umówioną wizytę?
Wyślij z numeru, wykorzystanego do rejestracji sms ANULUJ
lub skorzystaj z linka do odwołania wizyty automatycznie - znajdziesz go na swoim mailu.
Nagły przypadek? Potrzebujesz indywidualnego terminu również w soboty i niedziele? Zadzwoń na nasze pogotowie dentystyczne 500 701 500 Mam już kod aktywacyjny
Szybka wizyta 15 minut
Termin Twojej wizyty Zmień termin
Czas trwania Twojej wizyty
Na podany numer telefonu wysłaliśmy Ci kod aktywacyjny. Jeśli nie potwierdzisz rezerwacji kodem z SMS twój termin przepadnie i nie zostanie zarezerwowany! Jeślnie nie otrzymałeś smsa z kodem potwierdzającym wizytę wybierz ponownie termin i sprawdź poprawność uzupełnianych danych. Powrót do wyboru terminu
Termin Twojej wizyty Zmień termin
Twoje dane Edytuj dane
last step
Usługi Wybierz rodzaj zabiegu aby poznać ceny poszczególnych czynności.
Zainteresowały Cię nasze usługi?
Umów wizytę
Oferujemy leczenie zachowawcze, chirurgiczne, protetyczne. Koszty wizyty mogą się wahać. Jest to związane z faktem, że to zależnie od przypadku pacjenta wybiera się konkretną ilość stosowanych preparatów w ramach zabiegu, a do tego poszczególne działania mogą różnić się nakładem pracy oraz jej czasem. Korzystamy wyłącznie z najwyższej jakości medykamentów i sprawdzonych narzędzi, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić każdemu pacjentowi pełne bezpieczeństwo.
Opinie
Zobacz co mowią o nas nasi pacjenci!
Dodaj własną opinię
Szczególnie polecam osobom, które tak jak ja cierpią na dentofobię. Ja leczyłam zęby pod narkozą. Na szczęście trafiłam do doktora Krufczyka, który swoim podejściem i pełnym profesjonalizmem pokazał, że wizyta u dentysty może być spokojna i bezbolesna.
Aleksandra Opinia z dentysta.eu
Usuwanie ósemki, a raczej jej resztki poszło bezproblemowo i bezboleśnie. Miła atmosfera. Polecam i na pewno wrócę do Pana doktora.
Krzysiek Opinia z dentysta.eu
Naprawdę warto, przede wszystkim ze względu na podejście do pacjenta ( panicznie boję się dentysty jak i zastrzyków ) , dodam iż idę na kolejną wizytę :p
Anna Matros Opinia z ZnanyLekarz
Był to pierwszy kontakt, wrażenia pozytywne. Mimo, że cierpię na dentofobię podejście lekarza sprawiło, że stres momentalnie minął. Fachowo zostałem poinformowany co należy zrobić, jak tego lekarz dokona i jakie będą przewidywane koszty. Umówiłem się na następną wizytę i mam wrażenie, że będę stałym klientem tego gabinetu i tego lekarza.
Bogusław Teichman Opinia z ZnanyLekarz
Jestem pacjentką doktora od kilku miesięcy i szczerze polecam. Nic mnie nigdy nie boli, doktor jest sympatyczny i zawsze odpowiada na wszystkie pytania, tłumaczy także aktualną pracę na zdjęciach wyświetlanych na monitorku - co pozwoliło mi na dokładniejsze zrozumienie zabiegu. Nigdy już nie pójdę nigdzie indziej! Polecam!
Olakowska Opinia z ZnanyLekarz
Pan doktor jest świetnym specjalistą. Odznacza się niesamowitą dokładnością, poczuciem estetyki oraz precyzja. Gabinet jest bardzo nowoczesny, można czuć się bezpiecznie i komfortowo. Polecam wszystkim, którzy szukają fachowości i leczenia na najwyższym poziomie.
Beata Opinia z ZnanyLekarz
Jestem bardzo zadowolona z usług Pana Doktora! Miły, kompetentny, profesjonalnie podchodzi do każdego problemu. Wielkie zaangażowanie w pracę przekłada się na wysoką jakość wykonywanych usług. Dodatkowo gabinet bardzo nowoczesny, a relaksacyjna muzyka pozwala poczuć się komfortowo na fotelu dentystycznym. Szczerze POLECAM!!!
Ania Opinia z ZnanyLekarz
Pana doktora poleciła mi znajoma i był to strzał w dziesiątkę! Miło i bardzo do rzeczy. Przyjazna atmosfera i brak żadnych dolegliwości po i w trakcie zabiegu (miała usuwaną ósemkę).
Monika K. Opinia z Denstyta.eu
Nieprzypadkowo opinie na temat naszego stomatologa w Gliwicach są tak pochlebne. Jest to spowodowane przede wszystkim profesjonalnym podejściem i szybkim zaplanowaniem najlepszego dla pacjenta rozwiązania. Dochodzi do tego przyjazne nastawienie, dlatego przychodzące do nas osoby nie muszą odczuwać dodatkowego stresu. To właśnie na Waszym komforcie nam zależy. Opinie o dentyście z Gliwic są także bardzo przydatne dla naszego gabinetu, ponieważ pozwalają nieprzerwanie się rozwijać i podwyższać swoje kompetencje, by najbardziej wymagający pacjenci byli zadowoleni z naszych usług oraz zabiegów. Z tego powodu zapraszamy również do zostawienia własnej opinii po wizycie w naszym gabinecie. Dentysta na pewno doceni słowa pochwały, a także będzie w stanie poprawić się w przypadku niezadowolenia. Mieliśmy wiele okazji do pomocy osobom o nieprzyjemnych doświadczeniach z dentystami w przeszłości. Zapewniamy, że każdego traktujemy w sposób indywidualny, zawsze dbając o komfort zarówno fizyczny, jak i psychiczny pacjenta.
NFZ free
Nie posiadamy umowy z NFZ
CBCT
Tomografia 3D na miejscu
Orotox
Wykrywanie toksycznych zębów
Skaner wewnątrzustny
Korony i mosty bez wycisków
Druk 3D
Bez zbędnego czekania
Innowacje Nowoczesne technologie w naszym gabinecie
Znieczulenie prądem Impuls elektryczny, jaki wykorzystają dentyści z Gliwic w medycynie znany jest od lat.Jednak dopiero …
Klonowanie uśmiechu W gabinecie Dentysta.eu wprowadzamy możliwość archiwizowania uśmiechu i …
Wirtualna rzeczywistość Gabinet dentystyczny w Gliwicach jest wyposażony w nowoczesny sprzęt np. cyfrową aparaturę RTG…
O mnie lek. dent. Marcin Krufczyk - właściciel gabinetu Dentysta.eu w Gliwicach
Ukończone szkoły
  • Śląski Uniwersytet Medyczny, wydział lekarsko-dentystyczny
  • GWSH im. Wojciecha Korfantego Katowice - Zarządzanie Placówkami Służby Zdrowia
  • Uniwersytet Śląski w Katowicach - Prawo w ochronie zdrowia
Nagrody
  • Hipokrates 2017-2018 - I miejsce
  • Dentysta Roku 2014 - I miejsce
  • Dentysta Roku 2013 - III miejsce
Występy w mediach
O mnie
Wykształcenie

Dyplom lekarza stomatologa zdobyłem w 2010 r. – ukończyłem Wydział Lekarsko-Dentystyczny Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Zabrzu. Od tego roku aktywnie działam zawodowo – pierwsze doświadczenia zdobywałem podczas stażu w Akademickim Centrum Stomatologii.

Jestem także absolwentem Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej (GWSH) im. Wojciecha Korfantego w Katowicach, gdzie studiowałem Zarządzanie Placówkami Służby Zdrowia. Zdobyłem również dyplom Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach – po ukończeniu kierunku Prawo w Ochronie Zdrowia.

Praca zawodowa w Dentysta.eu Stomatologia bezstresowa, bez bólu, innowacyjna i holistyczna

Stomatologia wysoce zindywidualizowana, bezstresowa i przyjazna dla pacjenta dzięki wykorzystaniu światowych innowacji to cecha rozpoznawcza praktyki, którą prowadzę. W realizacji tej misji pomaga mi duże doświadczenie w pracy z osobami odczuwającymi strach przed stomatologiem i leczeniem zębów.

W gabinecie Dentysta.eu wykorzystuję m.in. technikę neurofeedbacku do leczenia dentofobii u pacjentów – jestem jednym z pionierów wprowadzenia tej metody do polskich gabinetów stomatologicznych.

Wykonuję zabiegi z zakresu stomatologii ogólnej, implantologii i protetyki stomatologicznej z wykorzystaniem nowoczesnych a często nowatorskich metod leczenia. Przeprowadzam także bezbolesne ekstrakcje zębów oraz zabiegi z zakresu endodoncji i stomatologii estetycznej. W pracy wdrażam założenia stomatologii holistycznej, ponieważ zdrowie układu stomatognatycznego stanowi fundament zdrowia ogólnego.

Każdy pacjent może w gabinecie Dentysta.eu skorzystać z pełnej diagnostyki stomatologicznej z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi i technologii, m.in. tomografii CBCT, badań z wykorzystaniem skanera wewnątrzustnego, który generuje obraz wykorzystywany do „klonowania” uśmiechu, OroTox – testu na wykrywanie toksyn po leczeniu kanałowym, czy znieczulenia elektrycznego.

Badania populacyjne

Już w okresie studiów na Wydziale Lekarsko-Dentystycznym ŚUM w Zabrzu interesowały mnie kwestie związane ze stomatologią, które wykraczały poza ramowy program nauczania. Dotyczyło to m.in. badań populacyjnych oraz innowacyjnych rozwiązań dla stomatologii i możliwości ich praktycznego zastosowania w gabinecie. Zrealizowałem wtedy swój pierwszy projekt – badałem nawyki stomatologiczne Polaków. Wyniki ankiety przedstawiłem w programie telewizyjnym „Dzień Dobry TVN”. Badania populacyjne realizuję nadal – już jako lekarz dentysta. To ankiety o szerokim zasięgu, dotyczące ważnych kwestii związanych ze stomatologią w Polsce. Wyniki tych badań wraz z omówieniem znajdują się na stronie Dentysta.eu.

Akcje edukacyjne i społeczne

Jestem pomysłodawcą i uczestnikiem wielu akcji edukacyjnych i informacyjnych ukierunkowanych na poprawę dostępu do leczenia stomatologicznego w naszym kraju, które znajdują duży oddźwięk w mediach i w społeczeństwie, m.in.:

  • (Nie)Solidny Pacjent – projekt rozpoczęty przez zespół Dentysta.eu; powstał serwis SolidnyPacjent.pl, będący pierwszą w Polsce bazą pacjentów, którzy nie stawiają się na umówione wizyty do lekarza; cel: skrócenie kolejek w służbie zdrowia
  • Ruch „antykanałowców” – ekipa Dentysta.eu rozpoczęła ten temat w polskich mediach; cel: rzetelne informowanie społeczeństwa o kwestiach związanych z leczeniem endodontycznym
  • Dentyści w szkołach – akcja zaowocowała wywiadem w „Dzień Dobry TVN”; cel: poprawa zdrowia jamy ustnej u uczniów.
Kontakt Skontaktuj się z lekarzem
500 701 500
Rezerwcja wizyt, pogotowie dentystyczne.
Godziny otwarcia:
Poniedziałek 13.00 - 19.30
Wtorek 09:00 - 15:00
Środa 13:00 - 19:30
Czwartek 13:00 - 19:30
Piątek 13:00 - 19:30
Sobota zadzwoń/SMS
Niedziela zadzwoń/SMS

Możliwość indywidualnych terminów przed lub po godzinach otwarcia (pogotowie dentystyczne). Tel. +48 500 701 500